Menu

   Firmamız iş makinaları sektöründe yeralan, müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğü kendine ilke edinmiş, bu ilke doğrultusunda sürekli büyüyen ve gelişen bir firmadır. Profesyonel ve kaliteli servis hizmeti veren işletmemiz, siz değerli müşterilerimizin Sektördeki her türlü ihtiyacını daima karşılayabilecek şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

   İşletmemiz, bireysel ve kolektif olarak yüksek performansa ulaşabilen, olumlu ve etkin olabilen, değer katan ve üretebilen, başarılı bir ekip oluşturmayı ilke edinmiştir.

   Amacımız, karşılaştığınız olumsuzlukları arızaları, deneyimli, uzman, kendini sektörde ıspatlamış olan profesyonel kadromuz ile siz değerli müşterilerimize en kısa sürede başarılı bir şekilde hedeflenen sonuca ulaşmanızı sağlamaktır. 

   İlgili makina olarak belirlediğimiz hedeflere ulaşmak için, işimize önem veriyoruz. Çünkü yaptığımız işin bilincindeyiz. Bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da sürdürdüğümüz bütün çalışmalarda bize güvenmenizi diliyoruz. Siz değerli müşterilerimizle iş hayatından dostluğa doğru sağlam bir köprü kurmak dileğiyle. Bize destek veren siz değerli müşterilerimize hayırlı işler dileriz.

   Saygılarımızla İlgili Makina

Adres: Kuzeykent Mahallesi 44. Sokak No: 51 Kastamonu Telefon : 0366 222 22 95 Faks : 0366 222 22 96 Web : www.ilgilimakina.com

desinq.com